Decembrové aktuality v roku 2010

 • Mikuláš 1
  Mikuláš 1
 • Mikuláš 2
  Mikuláš 2
 • Štrúdľa
  Štrúdľa
 • Vianočné trhy 1
  Vianočné trhy 1
 • Vianočné trhy 2
  Vianočné trhy 2
 • Šťastné a veselé!
  Šťastné a veselé!

Aj u Vás bol Mikuláš?

Určite prišiel, on príde vždy tam, kde ho čakajú, niekedy sa oneskorí, ale nakoniec sa všetci dočkáme. Aj do Symbie zavítal Mikuláš spolu s anjelom a čertom a návšteva mala tradičný priebeh: chcel vedieť, či deti boli dobré, či poslúchali rodičov a tety, či sa niečo naučili – a veď to poznáte. Aj darčeky sme dostali, len sme predtým ukázali, čo sme sa nové naučili – teda ukázali sme, ako vieme bubnovať rôzne pesničky.

Predsa len oproti iným rokom bol tohtoročný Mikuláš trošku iný – nebolo mu do reči, aj anjel bol taký tichší, málo hovoril. A tak všetko slovo potrebné k tejto udalosti musel obstarať čert. Ale darilo sa mu, deti aj dospelí boli spokojní a čert nakoniec tiež, lebo to bola jeho premiéra. Ak chcete vidieť viac, kliknite na našu Fotogalériu a otvorte si sekciu Mikuláš 2010.

Zmysluplný advent všetkým želá Mikuláš, anjel a čert zo Symbie.


Vianočné trhy a šéfkina štrúdľa

Čo majú tieto dve veci spoločné? Na prvý pohľad nič, pri bližšom skúmaní veľa. Tak po poriadku: na Vianočných trhoch 2010 vo Zvolene sa Symbia zúčastnila ako riadny predajca – priniesli sme naše výrobky z keramiky, tkané koberce, vianočné ikebany – to všetko sme ponúkali návštevníkom, ktorí nás podľa svojich možností aj podporili.

Nuž a po skončení trhov šéfka upiekla vianočnú štrúdľu a na spoločnom stretnutí klientov a zamestnancov Symbie sme do jednotlivých tried a dielní rozdelili získané eurá. Takto bola radosť dvojnásobná – zarobili sme na materiál do dielní a ochutnali sme kúsok štrúdle. Vraj bola dobrá – neviem, lebo mne sa už neušlo.

Týmto stretnutím sme ukončili aktivity Symbie v roku 2010 a netrpezlivo už očakávame Vianoce.

Jana Izraelová, šéfka

 

Štastné a veselé

Tak sme sa všetci dočkali a Vianoce nám klopú na okno. Želáme Vám, aby boli také krásne a pokojné , aké si len viete predstaviť. V celom roku 2011 nech je láska, zdravie a porozumenie Vaším každodenným hosťom.

My zo Symbie