MAREC 2026
Počas celého februára v Symbii prebiehali medzi našimi prijímateľmi sociálnej služby vzájomné turnaje v spoločenskej hre: Človeče nehnevaj sa. Celý turnaj sprevádzalo motto: "Nezáleží kto je prvý v domčeku, ale na tom koľko radosti sme spolu zažili".
Symbia opäť vyrazila za kultúrou, tentokrát to bolo Divadlo J.G. Tajovského vo Zvolene. Pobavili sme sa na "Revízorovi". Týmto ďakujeme Divadlu J.G.Tajovského, za doobedňajšie predstavenia, ktoré sú nám prístupnejšie ako tie večer.
Trafiť sa šípkou do terča....to bol jediný cieľ v turnaji "Hod šípkou na terč", ktorý sme usporiadali v Symbii. Aj napriek filozofii, že nie je dôležité či sa účastníci umiestnia a niečo vyhrajú, ale dôležité sú zážitky a zábava, mal tento turnaj ocenených.



