AUGUST 2022

 • Nožnice s dvojitými okami pomôžu pri nácviku strihania
  Nožnice s dvojitými okami pomôžu pri nácviku strihania
 • Multifunkčná tabuľa
  Multifunkčná tabuľa
 • Multifunkčná tabuľa
  Multifunkčná tabuľa
 • Pre Filipa na počúvanie hudby
  Pre Filipa na počúvanie hudby
 • Lesní pedagógovia
  Lesní pedagógovia
 • Vyrábame vtáčiu búdku
  Vyrábame vtáčiu búdku
 • Zapojili sme všetky zmysly
  Zapojili sme všetky zmysly

Do nášho tímu v Symbii hľadáme šikovnú pani opatrovateľku do trojzmennej prevádzky. Všetky informácie o pracovnom mieste poskytne vedúca strediska DSS Symbia na tel. čísle:  +421 903 811 953, alebo napíšte na e-mailovú adresu:
ddadsszv.symbia@gmail.com .

 

Vďaka Nadácii SPP sme zaobstarali pre Laru rôzne pomôcky, s ktorými môže tvoriť tak, ako to ona chce.  Multifunkčnú tabuľa má rôzne povrchy, takže Lara môže  kresliť fixom, kriedou alebo trénovať poznávanie farieb, tvarov alebo písmen  na magnetickej časti. Nožnice s dvojitými okami zas pomáhajú pri nácviku strihania.
Aj Filipovi ( vďaka Nadácii SPP )  plníme jeho sen - mať svoj kútik, v ktorom si bude môcť počúvať obľúbenú hudbu bez toho, aby rušil ostatných. Zaobstarali sme pre neho bezdrôtové slúchadlá, prehrávač, televízor a všetko upravíme tak, aby hudbu mohol počúvať z polohovateľnej postele. Filip je cez prázdniny na dovolenke takže v septembri si bude môcť prvýkrát vychutnať pohodu pri počúvaní hudby.

V stredu 26. augusta 2022 do Symbie opäť zavítali lesní pedagógovia, ktorí pre nás pripravili rôzne zaujímavé aktivity. Pomocou hmatu, sluchu, čuchu aj chuti sme spoznávali , aký pestrý ,  zaujímavý a užitočný je  les . Spoločne s lesnými pedagógmi sme vyrobili vtáčiu búdku, ktorú dáme do záhrady v Symbii.

Posledná aktualizácia:  31. august 2022
Vložila: PaedDr. Jana Izraelová, vedúca strediska DSS Symbia a vedúca RCA