JÚN 2022

 • Bubny a rúrky
  Bubny a rúrky
 • Bubny a rúrky
  Bubny a rúrky
 • Bubny a rúrky
  Bubny a rúrky
 • Bubny a rúrky
  Bubny a rúrky
 • Rotary číta deťom
  Rotary číta deťom
 • Pozorne sme počúvali
  Pozorne sme počúvali
 • Spoločné bubnovanie a rúrkovanie
  Spoločné bubnovanie a rúrkovanie

Dvor našej Symbie je od minulého týždňa pestrejší - do truhlíkov a kvetináčov  vysadili sme množstvo letničiek a trvaliek  a vyzdobili sme nimi plot,  okná a vchod do Symbie .   Aby krása kvetín bola trvalá, určili sme si kto, kedy a ako sa bude o kvetiny starať. 
Sadenie kvetov sme robili vďaka projektu "Výsadba byliniek a letničiek" ktorý pre nás napísala pani Andrea Černáková a získala podporu z Nadácie SPP v grantovom programe Zamestnanecký program.
Aktualizácia: 3.6.2022

 

Vo štvrtok 9. júna 2022 dopoludnia sme si pozreli krátke divadelné predstavenie "Rozprávkový bál", ktoré nám prišiel zahrať umelec pán Igor Strinka. Predstavenie sme mohli mať vďaka Trenčianskej Nadácii Dr. Klaun a aj počasie nám prialo , takže predstavenie sa odohralo v našej peknej záhrade.  
Aktualizácia: 9.6.2022

 

V piatok 17. júna 2022  sme využili letným dažďom osviežený vzduch a užívali sme si bubnovanie  a hru na harmonické rúrky na našom dvore.
Aktualizácia: 17.6.2022

 

V utorok 21. júna 2022 sme strávili príjemné dopoludnie spoločne s prezidentom Rotary klubu Zvolen Ing. Vladimírom Maňkom, jeho manželkou Ing. Vierou Maňkovou a s MUDr. Ľudmilou Lysinovou - všetci títo hostia nám  čítali krátke príbehy a rozprávky. Čítanie sa dialo v rámci celoslovenského programu "Celé Slovensko číta deťom" a vďaka MUDr. Lysinovej sa zo spoločného čítania  stala tradícia. Pre čítajúcich hostí sme okrem našej pozornosti pripravili aj malé  občerstvenie a na záver sme hostí zapojili do muzikoterapie s africkými bubnami a harmonickými rúrkami.
Aktualizácia: 4.7.2022