NOVEMBER 2023

 • Aby nožičky poslúchali
  Aby nožičky poslúchali
 • Aby nožičky poslúchali
  Aby nožičky poslúchali
 • Aby nožičky poslúchali
  Aby nožičky poslúchali
 • Štart v Symbii
  Štart v Symbii
 • Záver pred zvolenskou valaškou
  Záver pred zvolenskou valaškou

Vďaka nezvyčajne teplej jeseni lístie zo stromov nie a nie opadať... tak  nás našiel november, a my až teraz postupne pomáhame udržiavať náš trávnik v Symbii.

Vložené: 10.11.2023

 

Nadácia SPP ešte na jar podporila projekt pre nášho Waliho - chceli sme, aby sa hravou formou dorozumel so svojimi nožičkami, aby ho poslúchali a v budúcnosti ho neboleli.
I keď sme projekt oficiálne ukončili, Waliho cvičenia pokračujú ďalej spolu s tetou Aďkou   a tiež pod odborným dohľadom našej novej pani fyzioterapeutky .

Aktualizácia: 21. 11.2023

 

V piatok 24. novembra 2023 sme sa zapojili do charitatívneho virtuálneho behu pre občianske združenie Svetielko nádeje v Banskej Bystrici.  Spoločne sme prešli alebo odbehli 5 kilometrov, čo je približne 7 tisíc krokov, rýchlosť chôdze alebo behu si zvolil každý podľa svojich schopností. Na štartovné prispeli zamestnanci , klienti a dokonca aj niektorí rodinní príslušníci našich klientov  a celkovú sumu  štartovného  135 eur sme odoslali na účet Svetielka nádeje.  Takto sme prispeli na kúpu a prevádzku špeciálneho auta, ktoré bude slúžiť počas liečby onkologicky chorým deťom. A samozrejme,  rýchlou chôdzou a behom sme posilnili svoje zdravie.
Poďakovanie patrí všetkým zo Symbie, ktorí dokázali, že vedia pomáhať .

Aktualizácia: 27.11.2023