OKTÓBER 2023

 • Pečieme....
  Pečieme....
 • ... cvičíme s pani fyzioterapeutkou ...
  ... cvičíme s pani fyzioterapeutkou ...
 • ... tkáme ...
  ... tkáme ...
 • ... a tešíme sa s Lokim ...
  ... a tešíme sa s Lokim ...
 • Aj nemožné je možné
  Aj nemožné je možné

Nezvyčajne pekné jesenné dni si vypĺňami pestrými aktivitami - pečieme, cvičíme, tkáme a hlavne, tešíme sa s našimi  psími  kamarátmi  s Lokim a s Helmínou.  A ešte máme radosť, že máme novú pani fyzioterapeutku Ivetku,  pani opatrovateľku Janku a pani kuchárku Majku.

Vložené: 4.10.2023

 

Dňa 17.9.2023 v Mestskom kultúrnom centre Žiar nad Hronom sme sa zúčastnili koncertu Na krídlach anjelov. Koncertovali skupina IMT SMILLE, DESMOD, MODUS MEMORY. Moderoval Andrej Bičan .  Keď sme tam prišli bolo tam kopec ľudí, všetci sme spievali, tancovali. Každý s nás dostal tričko.
Bola to super zábava, okrem spevu a tanca sme si mohli aj niečo vyrobiť. Náš Paľko si vymaľoval keramiku (rybu a srdiečko). Niektorí si dali aj pomaľovať tvár. Bola tam súťaž o najkrajší transparent. Okrem toho sme obdarovali kapely našimi darčekmi. Bolo nám super tešíme na ďalší ročník.    Článok napísali :  Patrícia, Erik, Maťa Franková.
A ešte dodáme, že koncert zorganizovalo Občianske združenie Milan  Štefánik, dopravu na koncert nám zabezpečilo Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím vo Zvolene , pomohli nám aj naši osobní asistenti a rodičia a všetci umelci vystúpili bez nároku na honorár. ĎAKUJEME. 

Aktualizácia 24.10.2023

 

Aj nemožné je možné - tak sa volalo divadelné predstavenie, ktoré pre nás  24.10.2023 zabezpečila Trenčianska nadácia Fond Dr. Klaun. Bolo to predstavenie plné humoru - jemného i  štipľavého, smiešne i poučné - ako všetky predstavenia od Dr. Klauna. Ďakujeme.

Aktualizácia: 25.10.2023