Oslávili sme 25 rokov DSS Symbia

 • Bubliny šťastia s Harym
  Bubliny šťastia s Harym
 • Posedenie, spomínanie i plánovanie
  Posedenie, spomínanie i plánovanie
 • Takto sme si priviezli narodeninovú tortu
  Takto sme si priviezli narodeninovú tortu
 • Bývalí i terajší zamestnanci DSS Symbia
  Bývalí i terajší zamestnanci DSS Symbia
 • Úvodná bubnovačka
  Úvodná bubnovačka

V záhrade DSS Symbia sa v piatok 17. júna 2016 popoludní zišla takmer stovka hostí, ktorí prijali naše pozvanie a  spoločne sme oslávili 25 rokov existencie Domova sociálnych služieb Symbia vo Zvolene.
Slávnosť v záhrade sme  usporiadali  s jediným zámerom: vytvoriť priestor, v ktorom sa stretnú klienti, ich rodinní príslušníci, bývalí i terajší zamestnanci a  sponzori,  aby sme mohli  spoločne spomínať, zabávať sa , plánovať do budúcnosti.  Zároveň sme všetkých účastníkov poprosili, aby nám napísali svoje spomienky na Symbiu a tiež, aby napísali čo  želajú Symbii do ďalších rokov.
Žiadna oslava  narodenín sa nezaobíde bez torty - tá naša mala nakreslené naše logo a chutila tak, že z nej  nezostala ani omrvinka.  Pozdraviť nás prišiel aj Ján Harušiak z Divadla Harry Teater Banská Bystrica a spoločne s ním sme si vyrábali bubliny šťastia.
Oslava skončila v neskorých večerných hodinách , pretože nálada bola výborná, počasie nám tiež prialo a spomienok bolo veľa - preveľa.
Naše poďakovanie patrí  Združeniu na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím vo Zvolene , rodičom a terajším zamestnancom DSS Symbia za nádherné prostredie, výborné pohostenie a dobrú náladu.

PaedDr. Jana Izraelová, vedúca strediska DSS Symbia a vedúca RCA
Vložila dňa: 20. júna 2016