Tri v jednom

 • Ninka podpisuje
  Ninka podpisuje
 • Preberanie výťažku
  Preberanie výťažku
 • Srdiečka pre všetkých
  Srdiečka pre všetkých
 • Tulipány od Martinky
  Tulipány od Martinky

V stredu 14. februára 2018 sme spolu spojili tri príležitosti do jednej: oslávili  sme  Valentínsky deň,  pripomenuli sme si škaredú stredu ako začiatok pôstu a rozdelili sme výťažok z vianočných prezentačných aktivít z roku 2017.
Najskôr sme rozdelili peniažky, ktoré sme získali na vianočných prezentačných aktivitách vo Zvolene, v Sáse a vo Zvolenskej Slatine .  Radosť v očiach mali naši klienti , pretože za svoju prácu dostali zaslúženú odmenu do všetkých dielní a krúžkov v stredisku DSS Symbia. Vedúca strediska poďakovala nielen klientom, ale i zamestnancom,  ktorí vedú jednotlivé dielne a krúžky . 
Potom naša  Paťa  všetkých prekvapila milým darčekom -  v programe Power Point pripravila prezentáciu fotografií  z Fašiangového plesu 2018  a doplnila ju pesničkou o láske.  O ďalšie prekvapenie sa postarali naši mladí dospelí klienti - už včera upiekli medovníčky v tvare srdiečka a dnes ich darovali všetkým v Symbii. Najusilovnejšia pekárka bola opäť Paťa spolu s Maťkou a s Brankom. A posledné prekvapenie pripravila ďalšia Maťka - pre každého zamestnanca v Symbii vyrobila maličký žltý tulipán.
Po všetkých prekvapeniach od klientov prišlo posledné prekvapenie od kamaráta Vladka -  poslal nám zmes piesní o láske, tak sme to patrične využili a vychutnali sme si piesne Viery Špinarovej, Nadi Urbánkovej, Karla Gotta, Jiřího Schellingera, Waldemara Matušku .... no jednoducho, skvelé  dopoludnie "tri v jednom".

Pridala dňa: 14. februára 2018
PaedDr. Jana Izraelová, vedúca strediska DSS Symbia a vedúca RCA